O firmie

   

            Nasza firma jest rodzinnym przedsiębiorstwem istniejącym na polskim rynku od 1992 roku.  W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów dla instytucji publicznych, przedsiębiorstw oraz inwestorów prywatnych.

Gwarancją satysfakcji naszych dotychczasowych klientów są wystawione przez nich liczne referencje, potwierdzające nasz profesjonalizm i staranność. Z każdego zlecenia wywiązujemy się fachowo  i sumiennie, w oparciu o wykwalifikowane brygady oraz sprzęt.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu oferowanych robót, w połączeniu z wysokiej jakości sprzętem, zapewniają solidność i precyzję wykonanych prac,  oraz pozwala zrealizować najbardziej trudne i złożone zlecenia. Firma może wykonywać prace brukarskie zgodnie z dostarczonym przez Inwestora projektem lub zaproponować własną aranżację zgodną z oczekiwaniami Zlecającego.

Cechuje nas elastyczność i umiejętność słuchania wskazówek proponowanych przez Państwa. Zawsze służymy radą i fachowa pomocą w podjęciu decyzji. W naszej pracy stawiamy na precyzyjne wykonanie oraz zadowolenie Klienta.

Wychodząc naprzeciw coraz bardziej wymagającym Klientom oraz obecnym trendom poszerzamy nasza ofertę o ogrodzenia oraz elemety małej architektury wykonywane w systemie gabionowym oraz projektowanie nawierzchni brukowych.